Taneczne quizy cieszą się ostatnio coraz większym powodzeniem – nie tylko na domówkach wśród zapalonych miłośników tańca, ale wszędzie tam gdzie potrzeba dobrej, energetyzującej zabawy! Dziś spróbujemy przyjrzeć się pytaniu, które często pada na dyskotekach, w klubach oraz lokalach imprezowych – “co Ci wziąć do picia?”. Czy na podstawie wyboru ulubionego napoju da się rozszyfrować osobowość taneczną? A może to co zamawiamy na barze stanowi zupełny przypadek? Jak się okazuje – niekoniecznie! Nasz ulubiony trunek może stać się doskonałą podpowiedzią odnośnie tego jak i czy w ogóle lubimy bawić się w tańcu – najczęściej to właśnie krótka pogawędka przy ulubionym napoju rozpoczyna nierzadko całonocne szaleństwo na parkiecie… Jakim typem tancerza / tancerki jesteś? Wybierz najchętniej zamawiany przez siebie na imprezach napój i… poznaj swoje predyspozycje taneczne!

Zmysłowy taniec po słodkim koktajlu

Jeśli najchętniej zamawiasz słodki, owocowy – niekoniecznie alkoholowy koktajl – z całą pewnością cechuje Cię nietuzinkowa zmysłowość – zarówno w życiu, jak i na parkiecie! Jesteś niewinną kokietką, która swoimi kobiecymi ruchami i gestami potrafi oczarować niejednego przebywającego na tym samym parkiecie mężczyznę. Podczas tańca lubisz wykorzystywać wzrok – śląc wybranej osobie długie, pełne namiętności spojrzenia. Jeśli jesteś mężczyzną i chętnie wybierasz owocowe koktajle – Twoja taneczna osobowość to artysta oraz romantyk. Jesteś wolną, niebanalną duszą, która w tańcu – jak w związku – daje z siebie wszystko. Uwielbiasz wolny, pełen pieszczot taniec – jednak pozwalasz sobie na niego wyłącznie wtedy, kiedy tańczysz z bliską, zaufaną osobą. Owocowy, kolorowy koktajl pokazuje oryginalne wnętrze – pełne uczuć, chęci bycia blisko z drugą osobą oraz potrzeby mówienia (tak, również językiem ciała!) o swoich najskrytszych emocjach

Energetyczna zabawa na parkiecie po mocnym trunku

Jeśli nie do końca interesuje Cię smak drinka czy napoju, a raczej to jak mocno będzie w stanie pobudzić Cię do działania – jesteś typowym tanecznym freakiem! Z Tobą impreza nabiera wyjątkowego charakteru – to Ty jej dowodzisz, motywujesz innych do wspólnej zabawy i tańca, nadajesz jej rytm. Jesteś typem dominującym – lubisz gdy dużo się dzieje, a uwaga innych skupiona jest na Tobie. W tańcu, podobnie jak w codzienności, szukasz wyzwań, wrażeń i przygód. Poprzez taneczne ruchy potrafisz uzyskać stan wspaniałego odprężenia – którego nie jeden uczestnik imprezy może Ci zazdrościć. Nie myślisz o tym co powiedzą inni – po prostu bawisz się tu i teraz! Twoim popisowym numerem jest chociażby pełen energii breakdance – sprawiający, że wszystkie oczy na parkiecie są zwrócone na Ciebie. Lubisz mocne, wyraziste, energetyczne brzmienia – dokładnie takie jak Twoja osobowość taneczna!

Luźny taniec solo po bezalkoholowym piwie

Być może najczęściej to Ty jesteś kierowcą – a na parkiecie bawisz się po bezalkoholowych trunkach. Jednym z najpopularniejszych z nich jest piwo – fakt, że nie pijesz będąc kierowcą świadczy o Twojej odpowiedzialności za innych. Mimo tego, że nie “pomagasz” sobie procentami – potrafisz dobrze bawić się również bez nich! Jesteś otwarty / a na nowe znajomości, a nowopoznane osoby określają Cię jako sympatyczną, ciekawą personę. Kiedy jednak to Ty możesz pozwolić sobie na alkoholowe trunki podczas imprezy – zdarza się, że idziesz na całego! Twój taniec jest dynamiczny, zwracający uwagę, przyciągający płeć przeciwną. W tańcu cenisz sobie nie tylko płynne ruchy, ale również możliwość krótkiej rozmowy. Nie przejmujesz się za nadto swoimi umiejętnościami – wiesz, że dobry taniec to nie ten pełen skomplikowanych kroków, ale ten, przy którym świetnie się bawisz!

Taniec w grupie po eleganckich drinkach

Twój drink musi być klasyczny, elegancki, w stylu “old fashion”? Prawdopodobnie najlepiej czujesz się w tańcu grupowym – gdzie masz możliwość nawiązania kilku interakcji na raz. Chociaż Twoje trunki mogą wskazywać na to, że jesteś nieco zdystansowany / a, niedostępny / a i wymagający / a – po bliższym poznaniu, także w tańcu, zyskujesz w oczach innych. Masz swoje zdanie, swój rytm i swoje cele – jesteś zdecydowany / a i pełny / a energii, z której lubią czerpać inni uczestnicy imprezy. Po eleganckich, dopieszczonych drinkach bawisz się na całego – oczywiście nie przekraczając przy tym swoich granic dobrego smaku. Taniec to dla Ciebie jedna z wielu form relaksu – prowadzisz ciekawe życie, które skupia się na wielu zainteresowaniach, a możliwość oderwania się na moment od obowiązków na parkiecie sprawia, że potrafisz cieszyć się zabawą jak mało kto!

mężczyzna tańczy z kobietą w klubie

Taniec towarzyski po lampce wina

Być może Twoje najczęstsze wyjścia kończą się w lokalach, gdzie zabawa taneczna opiera się głównie na tańcu towarzyskim. Zamawiając lampkę ulubionego wina – czujesz się jak na eleganckim balu, który staje się dla Ciebie prawdziwą formą rozrywki! Nie potrzebujesz tłumów i nowych znajomości do tego, aby się świetnie bawić – wystarczy Ci Twoja druga połówka. Chociaż na co dzień zdarza Ci się żyć rutynowo – wychodząc w weekend chcesz poczuć się wyjątkowo i dać wszystko to co najlepsze swojej partnerce / partnerowi. Taniec towarzyski nie tylko wspaniale wzmacnia waszą dotychczasową więź, ale również pozwala na jeszcze bliższe poznanie się – dzięki czemu wasze wspólne życie jest pełne romantyzmu, subtelności i zaufania. Wiesz, że to właśnie poprzez taniec możesz wyrazić swoją miłość i zrozumienie – dlatego tak chętnie tańczysz w objęciach ukochanej osoby.

A Ty, po który z trunków sięgasz najchętniej?