Jesteś gadżeciarzem / gadżeciarą? Poniższy quiz jest więc dla Ciebie! W świecie tańca – podobnie jak w innych branżach – nie brakuje ciekawych, czasem wręcz zaskakujących, często jednak absolutnie potrzebnych gadżetów, które z powodzeniem pomagają w pląsach na parkiecie. Niezależnie od tego czy Twój taneczny niezbędnik zawiera w tym momencie poniższe gadżety – czy też póki co brakuje mu wielu elementów – warto wykonać poniższy test, aby dowiedzieć się jaki interesujący produkt (na podstawie Twojego podejścia do tańca!) warto zakupić i… z niego korzystać! Choć gadżety momentami mogą kojarzyć się z niepotrzebnymi wydatkami – nic bardziej mylnego! Wiele gadżetów, które zostały zakupione z czystej ciekawości, dzisiaj dzielnie wspiera tancerzy na intensywnych treningach, a dzięki swojemu działaniu i właściwościom – skutecznie umila czas spędzony na parkiecie. Przeczytaj o kilku typach tancerzy i tancerek, znajdź wśród nich siebie, a następnie zobacz jaki gadżet może być pisany właśnie Tobie! Gotowi?

Odżywka białkowa na trening taneczny

Udany trening taneczny nie istnieje bez solidnej porcji wysiłku na parkiecie? Uwielbiasz schodzić mokry / mokra od potu z parkietu, aby poczuć, że praca, którą włożyłeś / włożyłaś w aktywność była rzeczywiście opłacalna? Twoim niezbędnikiem na trening taneczny będzie wysokiej jakości odżywka białkowa – którą możesz wypić zarówno przed wysiłkiem (aby dodać sobie potrzebnej do niego energii), jak i po treningu (na wzmocnienie). Taniec to dla Ciebie nie tylko przyjemna zabawa czy możliwość wyrażenia siebie, ale również solidna praca nad ciałem – oparta na konkretnych celach i zasadach. Swoje ciało traktujesz niczym narzędzie swojej pracy – a do jego zmian podchodzisz niezwykle pragmatycznie. Do treningów (również tanecznych) wybierasz wyłącznie wykwalifikowanych trenerów, którzy będą w stanie wskazać Ci błędy i pomyłki, ale również wspaniale motywować do dalszej pracy nad sobą. Jesteś ambitny / a, skupiony / a na swojej pracy, uwielbiasz współzawodnictwo i rywalizację – najbardziej tę z samym / samą sobą. Taniec sprawia, że czujesz, że żyjesz – a odpowiednie wzmocnienie organizmu poprzez budujące mięśnie białko skutecznie poprawi Ci humor po intensywnej pracy na parkiecie!

Strój taneczny dopasowany do Twoich potrzeb

Zanim przystąpisz do faktycznej pracy na treningu musisz mocno zadbać o swój wizerunek? Spinanie włosów, wybór obuwia (którego masz całe mnóstwo w swojej szafie!), nałożenie delikatnego makijażu czy spakowanie całej torby rzeczy na zmianę to Twój taneczny rytuał? Niezależnie od tego czy jesteś kobietą czy mężczyzną – lubisz błyszczeć w grupie! Mowa nie tylko o “błyszczeniu” umiejętnościami (których absolutnie Ci nie brakuje!), ale również wyglądem, sposobem bycia, stylem. Aby dobrze czuć się na treningu, a co za tym idzie – doskonale wykonywać choreografię – musisz świetnie wyglądać. Niezbędnikiem na trening będzie więc dla Ciebie strój taneczny, odpowiadający Twoim spersonalizowanym potrzebom. Może to być materiał wykonania, krój, kolor, konkretna marka albo… cokolwiek zechcesz! Ważne, aby czując maksymalny komfort na sali tanecznej – nie rozpraszały Cię myśli o tym, czy aby na pewno Twoja koszulka nie gniecie się z tyłu, a legginsy dobrze leżą. I choć dla części z nas tego typu podejście może wydawać się nieco powierzchowne – jesteś prawdziwą taneczną gwiazdą i nie możesz pokazać się w pierwszym lepszym zestawie! Im więcej rzeczy zrobić dla siebie – tym bardziej Twoje treningi będą obfitować w zadowalające Cię wyniki, a to przecież dla tancerza największy priorytet.

strój na trening taneczny

Apteczka na sali tańca

W tańcu dajesz z siebie wszystko, nie zapominając o potrzebach innych? Cechuje Cię duża empatia, a relacje z ludźmi motywują do dalszych działań? Masz dobre serce – lubisz okazywać to nie tylko w samym sobie tańcu, ale również poprzez małe wielkie kroki, które robisz na co dzień dla innych. I choć na salach tanecznych z całą pewnością znajdziemy apteczkę – lubisz mieć przy sobie jej mini wersję. Dlaczego? Po to, aby – kiedy tylko zajdzie taka potrzeba – móc ruszyć z pomocą do osoby, która potrzebuje nie tylko Twojej obecności i ciepłego słowa, ale również konkretnych czynów. Na co dzień jesteś tak samo mocno konkretny / a i zerojedynkowy / a – masz wykształcony kodeks moralny, swoje określone zasady i – co najważniejsze – lubisz się ich trzymać. Taniec to jedno z Twoich wielu hobby – lubisz otaczać się ludźmi, uwielbiasz pomagać i chętnie angażujesz się w różnego typu akcje charytatywne (szczególnie te, które łączą występ taneczny na przykład ze zbiórką na rzecz osób potrzebujących!). Twoja siła tkwi w Twojej prawdzie i autentyczności – nikogo nie udajesz, a życie traktujesz jak świetną okazję do czynienia dobra.

Książka o tańcu

Trenujesz taniec od dziecka, nie wyobrażasz sobie codzienności bez swojej tanecznej rutyny, a samą w sobie pasję traktujesz nie tylko jako element fizyczności, ale również emocji i psyche? Uwielbiasz dowiadywać się nowych rzeczy o tańcu, zgłębiać jego rodzaje, historię, pochodzenie? Prawdopodobnie rolę Twojego tanecznego niezbędnika z powodzeniem odegra ulubiona książka – zarówno ta, której fabuła mocno osadzona jest w tańcu, jak i lektura, która dostarczy Ci solidnej porcji nowej wiedzy. Taniec jest dla Ciebie przestrzenią, oazą spokoju, miejscem, w którym możesz się wyciszyć i odnaleźć siebie na nowo – jednocześnie zapewniając fantastyczną zabawę, radość i przyjemność, kiedy tylko tego potrzebujesz. Nawiązując ciekawe relacje w tańcu – chętnie poszukujesz psychologicznych informacji na ich temat, chcąc poznać jak najwięcej ich tajemnic. Na co dzień czytasz również sporo innych książek – jesteś typem niepoprawnego / niepoprawnej marzycielki / marzyciela, który swoją pasją potrafi skutecznie zarażać innych (nie tylko na imprezach tanecznych!).

Mini apteczka, efektowny strój taneczny, wciągająca książka o tematyce tanecznej, a może zapewniająca zastrzyk energii odżywka białkowa? Sprawdź co Twoje podejście do tańca oraz osobowość mówią o przydatnym gadżecie – kto wie, być może jego zakup sprawi, że Twoje treningi na parkiecie rzeczywiście staną się dużo bardziej przyjemne, a Ty sam / a już za jakiś czas nie będziesz mógł / mogła wyobrazić sobie życia bez ulubionego produktu.

Który gadżet odpowiada Twojemu sposobowi bycia?